Sıkça Sorulan Sorular

Yere sıfır duş teknesi

Elit bir banyo için dizayn edilmiş Flat ve Slim Flat duş tekneleri inceliği ve estetik yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Flat teknelerin yüksekliği 6,5 cm, …

Hüppe duşakabin nedir?

“Banyonuzda Dünya Markası” Temeli 1889’da Justin HÜPPE tarafından Almanya’da atılan HÜPPE, 1966 yılında Kıta Avrupası’nı duşakabin ile tanıştıran firma oldu. Duşakabin sektörünün temelini atan HÜPPE, inovasyonlarının merakla beklendiği bir trend belirleyici olmuştur.

Banyo eğimi ne kadar olmalı?

Gidere doğru verilen 2º”lik eğim ve 0,81 l/s”ye ulaşan yüksek debi oranı sayesinde duş mahalli dışındaki alanlar ıslanmaz. Profesyonel duş sistemlerinde estetik ve profosyonelliği birleştirir.

Duş teknesi ne ile temizlenir?

Küvet ve duş teknesi için çamaşır suyu en zahmetsiz çözümü sunar. Çamaşır suyunu birkaç yere döküp fırça ile fırçalayın ve bol su ile durulayın. Duş başlığı, armatür ve benzer yüzeylerde de çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Armatürün etrafındaki kireç lekeleri için de yine kireç sökücü sprey çok işinize yarayacaktır.

Akrilik duş teknesi nasıl temizlenir?

Karışımı hazırlamak için öncelikle bir sprey şişe ayarlanır. Bu şişenin içerisine 3 su bardağı beyaz sirke, bir yemek kaşığı limon tozu, yarım paket karbonat eklenerek iyice çalkalanır. Çalkalanan karışım sararan duş teknesine sıkılır ve belli bir süre beklenir. Daha sonra bir sünger yardımıyla temizlenmeye başlanır.

Gezi teknesi nedir?

Gezi teknesi: Daha çok turistik bölgelerde ticari amaçlı kullanılmak için dizayn edilen tekneler.

Jakuzi alırken nelere dikkat edilmeli?

Jakuziyi alırken fiziksel ve ruhsal olarak rahatlatıcı özelliğinin olması lazımdır. Kurulumu kolay jakuziler tercih edilmelidir. Her insan bütçesini düşündüğü için bütçesine uygun jakuziler almalıdır. Jakuzi alırken ayrıca bakımının da kolay olmasına dikkat etmek lazımdır.

Akrilik küvet nasıl temizlenir?

Özellikle akrilik gibi lekelerin kolayca çıktığı yumuşak yüzeyler için damıtılmış beyaz sirke harika bir doğal temizleme solüsyonudur. Özellikle zorlu lekeler için, sirkeye biraz karbonatta ekleyebilirsin.

Slim Flat nedir?

otilonyum bromür ve simetikon etken maddeleri sayesinde bağırsakta ve sindirim kanalında gaz şikayetini ve spastik bağırsak hareketlerini önleme işlevini üstlenen bir ilaçtır.

Karolajlı duşakabin ne demek?

Karolaj Çıtalı Duşakabinler, görsellik olarak duş camının dışından geçen belirli ölçü veya aralıkta dizilmiş profillerin duş camına tutturulması.

Duş genişliği kaç cm olmalı?

Duş teknesi ve küvet ölçüleri ise standart ölçüler olmakta ve hiçbir şekilde özel üretim yapılmamaktadır. Ölçü birimleri uzunlukta 10 cm aralıklarda olmakta ve genişlik ölçüsü 70,80 ve 90 cm aralığında olmaktadır.

Maybe you are interested in:

kurt ağzı açma

Related searches

  1. Hemzemin duş teknesi
  2. Yere sıfır Duş Teknesi
  3. Slim Flat Duş Teknesi
  4. Akrilik Duş Teknesi
  5. Ucuz Duş Teknesi
  6. Koçtaş Duş Teknesi
  7. 80×120 Duş Teknesi
  8. Tekzen Duş teknesi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button