Sıkça Sorulan Sorular

Yemek odası takımı enza

Yemek odası takımları ile evinizi benzersiz bir şıklığa ulaştıran Enza Home’un; elit ve fonksiyonel yemek odası modelleri mağazalarında sizleri bekliyor.

Yataş ile Enza Home aynı mı?

Enza Home Mobilya. Yataş Grup’un Konsept Mobilya Markası

Yemek odası takımı ne demek?

genelde 6-8 kişilik masa ve sandalyeler, konsol, ayna, vitrin, tv sehpası gibi mobilyalardan oluşan ev şeysi.

Enza Mobilya nın sahibi kim?

Yataş Grup; Yataş markası 2010 yılında Enza Home konsept mağazasını yaratmıştır. Enza Home; 2011 yılından itibaren ürün tarzı ve tasarım anlayışını "diğer markalardan farklılaştırma" yoluna gitmiştir.

Bellona yemek odası takımları ne kadar?

bellona-yemek-odası-takımları-ne-kadar

Lucida Yemek Odası Takımı

 1. Lucida Yemek Odası Takımı 23.581,00₺ ‘den başlayan fiyatlarla. …
 2. İNDİRİM. YENİ ÜRÜN. …
 3. İNDİRİM. YENİ ÜRÜN. …
 4. Marsilya Yemek Odası Takımı 19.444,00₺ …
 5. Marsilya Yemek Odası Takımı 19.444,00₺ …
 6. Gravita Yemek Odası Takımı 37.990,00₺ …
 7. Gravita Yemek Odası Takımı 37.990,00₺ …
 8. Prag Yaşam Odası Takımı 21.674,00₺

Enza mobilya hangi ülkenin?

enza-mobilya-hangi-ülkenin

Kayseri ve Ankara’daki fabrikaları ile 92 bin metrekare kapalı, 160 bin metrekare açık alanda üretim gerçekleştirmektedir. Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleriyle fark katıyor.

Yemek odası takımı alırken nelere dikkat edilmeli?

İşte, yemek odasına ya da salonunuza konumlandırmak için masa seçiminde dikkat etmeniz gerekenler:

 1. Alanın Ölçüsünü Alarak İşe Başlayın.
 2. Masa Şekline Karar Verin.
 3. Masanın Hangi Malzemeden Üretildiğini İnceleyin.
 4. Masanızın Modelini ve Rengini Seçin.
 5. Seçtiğiniz Masanın Konfor Sağlayacak Özelliklere Sahip Olduğuna Emin Olun.

Günlük yemek takımı kaç tane olmalı?

Günlük yemek takımlarında yapılacak seçim, kişi sayısının en az 2 katı olacak şekilde olmalıdır. 2 kişilik bir aile için 6 kişilik yemek takımı, 4 kişilik bir aile için 8 veya 12 kişilik bir yemek takımı tercih edilmesi daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

Enza Home Genel Müdürü kim?

Nevzat Yıldız – General Manager – Yataş Grup | LinkedIn.

Yataşın sahibi nereli?

yataşın-sahibi-nereli

İktisatçı, sanayici, iş adamı, YATAŞ San A.Ş.’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı. 1939 yılında Kayseri’de doğdu. Baba adı Bilal, anne adı Hatice.

Nuri Öztaşkın kaç yaşında?

17 Mayıs 1964 yılında Kayseri’de doğan Hacı Nuri ÖZTAŞKIN, ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri TED Kolejinde tamamlamıştır. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Öztaşkın, Çalışma hayatına 1988 tarihinde Yataş Grup A.Ş.

Yemek odası takımı içinde neler var?

yemek-odası-takımı-içinde-neler-var

Yemek odalarında; yemek masası, sandalyeler (6 veya daha fazla olabilecek şekilde), konsol (büfe), televizyon ünitesi, gümüşlük (vitrin). Yemek odası içinde bulunması gereken bu eşyalar ve diğer küçük parçaları uyum içinde olmalıdır. Konsollar genelde enlemesine uzun ve aynalı parçalardır.

Bellona hangi ülkenin malı?

1995 yılında Kayseri’de kurulan Bellona, üretime 1996 yılında başlamıştır. Kendi öz kaynaklarından yaptığı yatırımlarla sürekli büyüyen Bellona, halen faaliyetlerini 117.000 m2 açık, 233.000 m2 kapalı toplam 350.000 m2 alanda sürdürmektedir.

Mobilya alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Mobilya alırken, mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalarda eviniz için ne kadar uygun olduğudur. Genişlik, büyüklük, yükseklik ve/veya renk uyumu evinizin ferah ve aydınlık olması acısından oldukça önemlidir.

Sunta mı daha iyi MDF mi?

MDF, ağaç parçacıklarının suntadan çok daha yoğun bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Bu nedenle, sunta ile kıyaslandığında hem fiziksel darbelere hem de rutubet vb. ortam şartlarına dayanıklılığı oldukça yüksektir. Suntalam, kalite açısından MDF’ye oldukça yakındır.

Nuri Öztaşkın eşi kimdir?

nuri-öztaşkın-eşi-kimdir

Yataş’ın patronu Nuri Öztaşkın ile sevgilisi Dicle İpek de, ‘önce bebek, sonra nikah’ modasına uymuştu! 8 Aralık’ta Hotel Les Ottomans’da evlenen çiftin oğulları; önceki gün Maslak Acıbadem Hastanesi’nde doğmuş.

Divanev in sahibi kim?

Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Türkiye’de değişik zevk grupları bulunduğunu ve daha geleneksel çizgisi olan ve 40 yıldır faaliyette bulunan Divanev’i bu amaçla bünyelerine kattıklarını belirterek, yeni markalarında modern ve gelenekseli sentezleyeceklerini söyledi.

Masa seçimi nasıl olmalı?

MASA SEÇERKEN DİKKAT Ahşap ayrıca açık alanınıza sıcaklık ve doku katar. Alüminyum masalar daha hafiftir ve hareket etmesi daha kolaydır, bu da yer değiştirmenizi kolaylaştırır. Alüminyum tablalar az da olsa bakım gerektirir. Hafif masalar muhtemelen rüzgârlı verandalar veya bahçeler için ideal bir çözüm değildir.

Salonda yemek masası nereye konur?

salonda-yemek-masası-nereye-konur

L tipi salonlarda oturma düzeni oluşturulurken, yemek masası mümkünse kapıya en yakın yere konumlandırılmalıdır. Yemek masasına en yakın alanlara konsol, büfe veya vitrin gibi yemek takımına ait parçalar yerleştirilebilir.

Kütahya 12 kişilik yemek takımı kaç para?

%8 indirimle Kütahya Porselen Zümrüt 83 Parça 12 Kişilik Yemek Takımı 1.922 TL’ye, %13 indirimle Kütahya Porselen 11307 Leonberg 24 Parça Yemek Takımı 564 TL’ye, %8 indirimle Kütahya Porselen İnci Bone Olympos 53 Parça Bakır File 12 Kişilik Yemek Takımı 1.649 TL’ye sahip olabilirsiniz.

84 parça yemek takımı içinde neler var?

Ürün Bilgileri

 1. Karaca 84 Parça Yemek Takımı Lavinya.
 2. 12 Adet Servis Tabak.
 3. 12 Adet Çukur Tabak.
 4. 12 Adet Kase.
 5. 12 Adet Pasta Tabak.
 6. 6 Adet Çay Fincanı
 7. 6 Adet Çay Fincan Tabağı
 8. 6 Adet Kahve Fincanı

82 parça yemek takımının içinde neler var?

82-parça-yemek-takımının-içinde-neler-var
 1. Kayık Tabak.
 2. Pasta Tabağı
 3. Çukur Tabak.
 4. Kase.
 5. Kahvaltılık.
 6. Servis Tabağı
 7. Çerezlik.

Yemek odası duvar rengi ne olmalı?

Turuncu, sarı ve kırmızı tonları iştah açıcı renklerdir. Sen de yemek odası rengi olarak sana ve sevdiklerine enerji verecek, yaşam alanına sıcaklık getirecek canlı renkleri seçebilir, samimi ve derin sohbetler eşliğinde kaybolabilirsin.

Yemek odası ne renk olmalı?

Yemek odanızda iştah açan renkler kullanmak isterseniz, alandaki renklere uyumlu olarak turuncu, sarı ve kırmızı tonlarını tercih edebilirsiniz. Oturma odası mobilyaları ahşap renkli mobilyalar ise dekorasyonda kırık beyaz, açık kahverengi, mavi ve yeşil gibi doğadan gelen renkleri tercih edebilirsiniz.

Yemek masasına örtü serilir mi?

Keten, dantel veya muşamba örtü kesinlikle konulmamalıdır. Muşamba örtü masa örtünüzün altında ve görünmeyecek şekilde konabilir ancak tek başına muşamba örtü serilmesi doğru değildir. Protokol yemeğinde masa örtüsü ve bez peçete aynı renkte olmalı, mümkünse beyaz olmalıdır. Ev davetlerinde bez peçete olması makbuldür.

Nevzat Yıldız Yataş kimdir?

nevzat-yıldız-yataş-kimdir

Nevzat Yıldız, 2001’de başladığı Doğtaş Mobilya AŞ’de çeşitli departmanlarda yer aldıktan sonra 2006-2011 yılları arasında Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Yıldız, 2011-2012 yılları arasında ise Teleset Mobilya’da Pazarlama – Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

Maybe you are interested in:

oslo da yemek fiyatları

İlgili aramalar

 1. Enza Yemek Odası
 2. Doğtaş Yemek Odası
 3. Yemek Odası Takımı
 4. Yemek Odası Takımı – Bellona
 5. Yemek Masası Takımı
 6. Enza Home Yatak Odası
 7. Kelebek Yemek Odası
 8. Enza Home Koltuk

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button