Sıkça Sorulan Sorular

Tv kablo saklama

Tv kablosu gizleme yöntemleri nelerdir?

Televizyon Kablosu Nasıl Gizlenir? TV Kablo Gizleme

Tv kablosu gizleme yöntemleri arasında birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu konu da sizlere hem tv kablosu gizleme hemde kablo gizleme yöntemleri ile ilgili detaylı bilgiler paylaşacağız. Evimiz de halen kullandığımız kabloları kamufle etmenin method ları ve yöntemleri mevcut.

Ne Demek ki kablo gizleme yöntemi?

Oldukça mantıklı bir kablo gizleme yöntemi. Kabloların oluşturduğu görüntü kirliliği söz konusu olduğunda akla ilk gelen iki şey elbette ki televizyon ve bilgisayar. Eğer televizyon için ünite kullanıyorsanız bu üniteler biraz olsun kamufle görevi görüyorlar. Ancak eğer duvara monte şekilde bir televizyona sahip iseniz o zaman durum daha da farklı.

Bir çoklu kablo gizleme yöntemi var mı?

Özellikle bilgisayar kablolarını gizlemek için ya da televizyon alanlarındaki çoklu kabloları ortadan kaldırmak için ideal bir seçim olabilir. Elbette sadece beyaz alanlarda değil daha farklı dekorasyona ve renge sahip ortamlarda da tercih edilebilir. Burada ise çok daha basit bir şekilde çözüm önerisi sunulmuş.

Related Articles

Kablo görünmemesi için ne yapmalı?

TV Kablosu Gizleme Fikirleri

 1. TV Kablosu Gizlemek İçin Çözüm: Hasır İpler. …
 2. Televizyon Kablolarını Kitaplar ile Gizleyin. …
 3. 3. Duvarda TV Kablosu Gizleme Fikirlerine Şans Verin. …
 4. Dekoratif Sepetlerden Faydalanın. …
 5. Kablo Saklama Kutularını Kullanın. …
 6. Kabloları Dekorasyona Dahil Edin. …
 7. 7. Kablo Kanalı Kullanın.

TV arkasındaki kabloları nasıl gizleme?

Hem Pratik Hem Yaratıcı TV Kablosu Gizleme Önerileri - Doğtaş

Bu yöntemlerin ilk sırasında duvar kağıtları yer alıyor. Özellikle duvara monte televizyonların kablolarını, duvar kağıdının arkasına saklayarak kolay bir şekilde kamufle edebiliyorsunuz. Duvar kağıdının yanı sıra dekoratif bir aksesuarla da kabloları gizleyebilmeniz mümkün olabiliyor.

Duvardaki kablo nasıl gizlenir?

Hem Pratik Hem Yaratıcı TV Kablosu Gizleme Önerileri - Doğtaş

Spesifik olarak kabloların duvardan geçirilmesi ve gizlenmesi için tasarlanmış aparatlar bulunur. Duvar üzerine monte edebileceğiniz kanallar, teknolojik cihazların arkasında kaybolana kadar yerleştirilebilir. Farklı sayıda kabloların yan yana geçirilmesi için yeterli alanı sunan aparatlar kullanılabilir.

Yeni bir kablo gizleme mekanizması var mı?

Yeşil yaprak görüntüsüne sahip olan bu kablo gizleyici mekanizma değişik bir görüntüye sahip. Özellikle bilgisayar kablolarını gizlemek için ya da televizyon alanlarındaki çoklu kabloları ortadan kaldırmak için ideal bir seçim olabilir. Elbette sadece beyaz alanlarda değil daha farklı dekorasyona ve renge sahip ortamlarda da tercih edilebilir.

Ne Demek ki kabloları gizleme ve gizlemek?

Söz konusu olan kabloları gizlemek ya da bunları bir şekilde daha az göz yoran ve dekoratif bir şekle sokmak ise alternatifler çok fazla. Bu görselde görmekte olduğumuz kutu ise çok daha farklı bir şekilde. İlk bakışta kabloların bulunduğu kutu aslında bir çöp kovasına benziyor.

Televizyon kabloları nasıl saklanır?

TV Kablosu Gizleme Fikirleri

 1. TV Kablosu Gizlemek İçin Çözüm: Hasır İpler. …
 2. Televizyon Kablolarını Kitaplar ile Gizleyin. …
 3. 3. Duvarda TV Kablosu Gizleme Fikirlerine Şans Verin. …
 4. Dekoratif Sepetlerden Faydalanın. …
 5. Kablo Saklama Kutularını Kullanın. …
 6. Kabloları Dekorasyona Dahil Edin. …
 7. 7. Kablo Kanalı Kullanın.

Kablo gizlemek için ne yapılır?

Dekoratif Kablo Gizleme Yöntemleri 2023 | Dekor Style

Kablo Gizlemek İçin Öneriler

 1. 1-) Kablo Kanalları …
 2. 2-) Kablo Düzenleyici Kelepçeler. …
 3. 3-) Televizyon Kablosu Gizleme Aparatı …
 4. 4-) Kablo Kutuları …
 5. 5-) Kabloları Dekorasyonun Bir Parçası Haline Getirin. …
 6. 6-) Dekoratif Kablo Kılıfları …
 7. 7-) Kitaplarla Kabloları Gizleyin. …
 8. 8 -) Masaüstü Kablo Aparatları

Evdeki kablolar nasıl saklanır?

Saklama yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntemlerin arasında kablo gizleme kutusu da yer alıyor. Bu ürün diğer yöntemlerin aksine saklamanın yanı sıra toparlama işlevini de görüyor. Düzenli bir şekilde kablonuzu saklama imkanı sunan kutular, yer kaplamayan yapıları sayesinde ise avantajlı kullanım da sağlıyor.

Bilgisayar kabloları nasıl gizlenir?

PC Çalışma Masanızın Altındaki Kablo Cehenneminden Nasıl Kurtulabilirsiniz? - Tamindir

Küçük bir sepetin içine bütün kabloları koyarak hem kabloları ortadan kaldırmış olursunuz hem de görüntü açısından daha şık bir görünüm olur. Aynı şekilde duvara bir kutu monte ederek içine de çoklu priz koyarak fişleri buraya takıp, kutunun içine de kabloları düzenli bir şekilde sarıp koyabilirsiniz.

Peki, kablo gizleme yöntemi nelerdir?

Son olarak kablo gizleme için birçok alet üretilmeye başlamıştır. Kabloları gizle tutan ve aksesuar görünümlü eşyalardan sizlerden temin ederek bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Çok uzun kabloları duvarımıza sabitleyen harika görünümlü apar-atlar var bunlardan faydalanarak kabloların daha iyi daha güzel gözükmesini sağlayabiliriz.

Bir kablo gizleme işlemi nasıl yapılır?

Kablo gizleme işinde önemli noktalardan bir tanesi de sizin alanınıza göre bir kamufle işlemi olmasıdır. Bu görselde ise müthiş bir teknik uygulanmış. Gördüğümüz yer bir masanın altı. Masa altında çok farklı cihazlara ait kablolar bulunuyor. Hepsi ayrı ayrı bu masa altına sabitlenmiş. Çok basit ve çözüm odaklı bir uygulama olmuş.

Yerdeki kabloları nasıl gizlerim?

Yerdeki Kabloları Nasıl Gizlerim? Bazen kötü bir görüntüyü tamamen ortadan kaldırmak gerekebilirken bazen de ona form değiştirmek gerekebilir. Ya da form değiştirerek onun görüntü kirliliği olacak olan halini şık bir objeye dönüştürmek mümkün olabilir. İşte burada da tam olarak bu iş yapılmış.

Neticesinde duvara kablo gömülerek yapılan duvar kablosu?

Genelde duvara kablo gömülerek yapılan bu işlemi sıkıntısından dolayı biraz daha geliştirdik. Sonuçta son derece kullanışlı hale getirdik. Televizyonunuzun arka kısmına gelecek duvar ile tv konsolunun arkasında kalacak yere pimaş denilen su borularından duvarı kırıp gömüyoruz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button