Haberler

Trabzonspor’da Abdullah Avcı Sözleşmesi: İşte Detaylar

Trabzonspor, teknik direktör Abdullah Avcı ile yapılan yeni sözleşme detaylarını kamuoyuna açıkladı. Bu yazıda, Abdullah Avcı’nın yeni sözleşmesinin ayrıntılarına dair sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

1. Abdullah Avcı Kimdir?

Abdullah Avcı, deneyimli bir teknik direktördür ve Trabzonspor’un profesyonel futbol takımının başına geçmiştir. Yılların tecrübesine sahip olan Avcı, yeni sezonda takımın başında olacak.

2. Kaç Yıllık Bir Sözleşme İmzalandı?

Trabzonspor, Abdullah Avcı ile 2 yıllık bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşme, 2023-2024 ve 2024-2025 sezonlarını kapsayacak.

3. Abdullah Avcı’ya Ne Kadar Ücret Ödenecek?

Abdullah Avcı’ya 2023-2024 sezonu için 40 milyon lira garanti ücret ödenecektir. Ayrıca, 2024-2025 sezonu garanti ücreti, bir önceki sezona yüzde 50 oranında bir artışla belirlenecektir.

4. Mali Şartlar Nasıl Belirlendi?

Sözleşmenin mali şartları, Abdullah Avcı tarafından yönetim kuruluna bırakıldı ve sonuç olarak bu detaylar şu şekilde oluştu:

  • 2023-2024 sezonu için 40 milyon lira garanti ücret.
  • 2024-2025 sezonu için, bir önceki sezonun ücretine yüzde 50 oranında bir artış.

5. Avcı’nın Sözleşme Detayları Hakkında Yorumlar

Trabzonspor yönetimi, Abdullah Avcı’nın yeni sözleşmesi hakkında şu açıklamayı yaptı: "Yönetim kurulumuz, ilgili sözleşmenin mali şartlarını belirlerken Sayın Avcı’nın görüşlerini önemseyerek bu kararı aldı."

Sonuç

Trabzonspor

TRABZONSPOR HABERLERİ – Abdullah Avcı’nın sözleşme detayları belli oldu ve yeni sezonda takımın başında olacak. Yapılan anlaşma ile ilgili mali detaylar da netleşti ve takımın geleceği şekillenmeye başladı.

Sizi Eğlendirebilecek İlginç Bilgiler

Abdullah Avcı’ya ne kadar ücret ödenecek?

Abdullah Avcı’ya Ne Kadar Ücret Ödenecek?

Trabzonspor’un yeni sözleşme detaylarına göre, Abdullah Avcı’ya 2023-2024 sezonu için 40 milyon lira garanti ücret ödenecek. Bu anlaşma, teknik direktörün performansına ve kulüp başarısına dayalı olarak belirlenen bir miktardır. Abdullah Avcı, yeni sezonda bu ücret karşılığında takımın başında olacak.

Abdullah Avcı Trabzonspor’da kaç kupa aldı?

Abdullah Avcı’nın Trabzonspor’daki Başarıları

Bordo-mavili kulüp, teknik direktör Abdullah Avcı’nın ikinci dönemi boyunca büyük başarılara imza attı. 10 Kasım 2020 tarihinde göreve getirilen Avcı yönetimindeki 3 sezon boyunca Trabzonspor, 1 Süper Lig ve 2 Süper Kupa olmak üzere toplamda 3 şampiyonluk kazandı.

Abdullah Avcı kaç yıllık sözleşme yaptı?

Abdullah Avcı’nın Sözleşmesi Kaç Yıllık?

Haziran 2019’da Beşiktaş ile üç yıllık sözleşme imzalayan Abdullah Avcı, Beşiktaş’ın teknik direktörü olarak göreve başladı.

Teknik Direktörü Abdullah Avcı nereli?

Abdullah Avcı Hangi Şehirden?

Teknik direktör Abdullah Avcı, İstanbul doğumlu bir futbolcu ve teknik direktördür.

Abdullah Avcı hangi takımda futbol oynadı?

Abdullah Avcı’nın Futbol Kariyeri

Abdullah Avcı, futbol kariyerine Vefa’da başladı. Ardından sırasıyla Fatih Karagümrük, Rizespor, Kahramanmaraşspor, Bakırköyspor ve Kasımpaşa formaları giydi. En uzun süre futbol oynadığı ve takım kaptanlığı yaptığı takım ise İstanbulspor’du.

Abdullah Avcı ne zaman Trabzonspor teknik direktörü oldu?

Abdullah Avcı’nın Trabzonspor Teknik Direktörü Olduğu Tarih

Abdullah Avcı, Bordo-Mavili kulübün teknik direktörü olarak göreve 10 Kasım 2020 tarihinde ilk kez başladı. Bu dönemde Trabzonspor, 3 sezon içerisinde 1 Süper Lig ve 2 Süper Kupa şampiyonluğu elde etti. 2021-2022 sezonunda, Avcı yönetimindeki takım, 37 yıl aradan sonra Süper Lig şampiyonluğunu kazanarak büyük bir başarı elde etti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button