Ruya gibi evler

by admin
Tarek ve Christina'nın ilişkisine dair bilmeniz gereken 10 şey | TLC

Rüya Gibi Evler neden boşandı?

Çift boşanma kararlarını açıkladıklarında izleyiciler çift arasında neler yaşandığını merak etti. Ortaya birçok iddia atıldı, Tarek’in Christina’yı aldattığı da bunlardan biriydi… Ancak Tarek’in boşanma dilekçesine “şiddetli geçimsizlik” gerekçesini yazdığı öğrenildi.

Rüya Gibi Evler devam ediyor mu?

Rüya Gibi Evler veda ediyor | TLC

Christina Hall ve Tarek El Moussa ikilisinin eğlenceli sunumuyla izlediğimiz Rüya Gibi Evler ekranlara veda ediyor. Özel final bölümü 15 Aralık 16.30’da TLC ve tlctv.com.tr’de! Eski eşlerin televizyonlardaki 10 senelik yolculuğuna göz atalım. Rüya Gibi Evler son bölümüyle 15 Aralık 16.30’da ekranlara veda ediyor.

Rüya Gibi Evler Tarek ve Christina barıştı mı?

Christina, Tarek’ten boşandıktan sonra Ant Anstead ile 2018 yılında evlenmiş ve 2021 yılında boşanmıştı. Christina ve Tarek ikilisinin 10 yıldır sürdürdükleri program izleyenlerde hala büyük bir hayranlık yaratırken son halleri ise gündem oldu.

Rüya Gibi Evler Christina kiminle evlendi?

Christina-Ant evliliği sona erdi | TLC

Bu da bizi geniş bir aile yapıyor. Christina, Ant, Renée, Josh, Heather, çocuklar Taylor, Hudson ve Brayden’dan oluşan koca bir aileyiz” diyor. Christina ve Joshua evlendi! Tüm ayrıntılar için buraya tıkla.

Christina Haack kaç kez evlendi?

Kısa bir süre sonra Christina Haack ikinci kez evlendi ve bu evlilikten üçüncü çocuğu Hudson London Anstead dünyaya geldi.Ancak bir süre sonra Christina Haack ikinci eşi Ant Anstead’ten ayrıldı.

Christina Haack hastalığı nedir?

Instagram’dan test sonuçlarını paylaşan Christina Haack, sağlık sorunlarının nedeninin yenilediği evler olduğunu belirterek şunları yazdı: Tarama sonuçlarım cıva zehirlenmesi yaşadığımı gösterdi.

Christina Haack nerede yaşıyor?

Christina yeniden nişanlandı | TLC

Christina hala daha önce yaşadığı Newport bölgesinden yeni ev arıyor. Ancak bu sırada bambaşka bir eyalette ikinci bir ev satın aldı. Christina’nın yeni evinin adresi ABD’nin Tenessee eyaletinde yer alıyor.

Rüya gibi evler Tarık Türk mü?

Tarek El Moussa (Rüya Gibi Evler sunucusu) kimdir, nereli? ~ Videolararası

Tarek El Moussa, 21 Ağustos 1981’de, ailesi Mısır’a göç etmiş Lübnanlı Katolik bir babanın ve Long Beach, California’da Belçikalı bir annenin çocuğu olarak dünyaya geldi.

Tarek kanser olduğunu nasıl öğrendi?

2013 yılında çiftin sıkı hayranı olan bir hemşire Tarek’ın boynunda bir kitle fark etti. Bu kitlenin bir kanser belirtisi olabileceğini söyleyen hemşire Tarek’ı uyardı. Tarek bu uyarıyı dikkate alarak doktora gitti ve gerçekten kanser olduğunu öğrendi.

Tarek ve Heather boşandı mı?

Birlikte yaptıkları başarılı gayrimenkul yenileme işleriyle de kendilerinden söz ettirmeyi başardılar. Ekranlarda birlikte görmekten oldukça hoşlandığımız ikili, 13 yıl sonra tüm çabalarına rağmen ayrılık kararı aldı.

Christinanın kaç çocuğu var?

Christina’nın Tarek El Moussa ile olan evliliğinden 2 çocuğu, Ant’in ise bir önceki ilişkisinden 2 çocuğu var.

Joshua Hall ne iş yapar?

The Truth About Christina Haack

Christina’nın yeni aşkı Joshua Hall, bir emlak uzmanı.

Joshua Hall kac çocuğu var?

İki çocuk sahibi olan Haack ve El Moussa çifti uzun yıllar hayatlarının akışını tüm şeffaflığıyla ekrana taşıdı.

Rüya gibi evler sahilde yeni bölüm ne zaman?

Christina Haack’ın programı Rüya Gibi Evler Sahilde yeni bölümleriyle her perşembe 20.30’da Yenilenen Evler Kuşağı’nda!…

Rüya gibi evler ne zaman?

Emlak uzmanlığı işine artık Tennessee’de eşi Josh Hall’la birlikte devam eden Christina, Rüya Gibi Evler: Yeni Bir Sayfa ile 9 Mart Perşembe 16.30’da TLC’de ekrana geliyor.

İlginizi Çekebilir

Related Posts

Leave a Comment

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamını oku

Privacy & Cookies Policy