Sıkça Sorulan Sorular

Meva şehir ankara

Ankara Eryaman’da inşaa edilen Meva Şehir, 1800 konut, alışveriş merkezi ve 7000 m2 göleti ile kentin en büyük konut projelerindendir.

Ankara Meva Şehir kimin?

ankara-meva-şehir-kimin

MEVA ŞEHİR – Ünsal Group.

Ankara Meva Şehir hangi semtte?

Ünsal Group tarafından Ankara Eryaman’da inşaa edilmekte olan Meva Şehir; 1800 Konut, alışveriş merkezi, okul, cafe ve restorantların yanı sıra 7 bin metre kare göleti ve 300 bin metre kare yeşil alanıyla sadece Ankara’nın değil, tüm Türkiye’nin en büyük ve en gözde projelerinden birisidir.

Meva Şehir 3 1 kaç metrekare?

meva-şehir-3-1-kaç-metrekare

Meva Şehir Daire Planları Meva Şehir, satılık daire konusunda geniş bir alternatif sunuyor. 2+1 105 metrekare, 3+1 150 metrekare, 4+1 197 metrekare ve 4+1 250 metrekare olmak üzere toplamda 4 farklı daire planı sunan Meva Şehir Ankara ile siz de beklentinize ve ihtiyacınıza uygun bir daireye sahip olabilirsiniz.

Meva Şehir hangi mahallede?

Yeşilova Mh. Meva Şehir Satılık Daire İlanları ve Satılık Ev Fiyatları – sahibinden.com.

Meva Şehir kaç daire var?

meva-şehir-kaç-daire-var

Meva Şehir Ankara, Etimesgut 18 bloktan oluşan projede 1800 adet daire ve 100 adet ticari alan bulunmaktadır.

Meva Şehir kaç daire?

Proje Hakkında Ünsal Park Yapı imzası taşıyan Meva Şehir projesi 107 dönümlük alana kuruluyor. 18 bloktan oluşan projede 1800 konut ve 110 ticari üniteli alışveriş merkezi bulunuyor.

Ankara Eryaman nasıl bir yer?

ankara-eryaman-nasıl-bir-yer

Eryaman Hakkında Bilgiler Birçok spor merkezi ve yeşil alana ev sahipliği yapan semt, sakinleri tarafından Ankara’nın diğer semtlerine kıyasla geniş, yeşil ve ferah olarak tanımlanıyor. Bütün bunların yanında Eryaman, şehir merkezine oldukça uzak mesafededir.

Ünsal Group sahibi kim?

ünsal-group-sahibi-kim

İnşaat sektöründe 25. yılını geride bırakan ve yakın zamanda Meva Şehir projesiyle Ankara’nın en donanımlı konut projesine imza atan Ünsal Group Yönetim Başkanı Orhan Ünsal ile bir araya gelerek gerçekleştirdikleri faaliyetleri ve önümüzdeki döneme dair projelerini konuştuk.

Meva Şehir ne zaman teslim?

Ünsal Park Yapı Endüstri tarafından hayata geçirilecek olan Meva Şehir Ankara projesi teslim tarihi 2021 yılı olarak planlanıyor.

Doğa şehir kaç daire?

doğa-şehir-kaç-daire

Doğa Mühendislik tarafından geliştirilen konut projesidir. 27 bloktan oluşan projede 637 daire, 15 villa ve 71 ticari alan bulunmaktadır.

Ankara’da kaç tane daire var?

TÜİK’in aynı verilerine göre, Ankara’da 1 milyon 18 bin 371 konut bulunuyor. Bu Türkiye konut stoğunun yüzde 6,7’sini oluşturuyor. Ankara’daki hanelerden 597 bin 310’u, yüzde 58,65’i evsahibi.

Maybe you are interested in:

lavabo aynası takımı nasıl takılır

Related searches

  1. meva şehir 4+1 fiyat
  2. meva şehir 2+1 satılık
  3. meva şehir satılık 4+1
  4. meva şehir satılık 3+1
  5. MEVA ŞEHİR sahibinden SATILIK
  6. Meva Şehir Şikayet
  7. meva şehir 2+1 kiralık
  8. Meva Şehir Kiralık

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button