Sıkça Sorulan Sorular

Konya cam balkon fiyatlari

Cam balkon yaptırmak kaç TL?

Cam Balkon Fiyatları 2023 (Güncel) Standart katlanır cam balkon (şeffaf) m2 fiyatı 1650 TL, Standart cam (Füme) m2 fiyatı 1800 TL, Isıcamlı Cam Balkon m2 fiyatı 2600 TL, Isıcam (Renkli) m2 fiyatı 2800 TL, Sürgülü cam m2 fiyatı 1850 TL, Sürgülü cam (Renkli) m2 fiyatı 2100 TL olarak sıralanmaktadır.

Konya’da cam balkon fiyatları ne kadar?

Standart cam balkon 2022 – 2023 güncel metrekare fiyatı 1450 TL ile başlamaktadır. Renkli ve Isı camlı balkon metrekare fiyatı ise 2200 TL’yi bulmaktadır. ALYA Cam Balkon Sistemleri satış hattımız üzerinden Konya Cam balkon m2 fiyatları hemen öğrenebilirsiniz.

Cam balkon fiyatları nasıl hesaplanır?

Cambalkon genellikle metrekare olarak fiyatlandırılır. Balkonun toplam uzunluğu ile yüksekliği çarpılarak toplam cam balkon metrekaresi elde edilir. Bu metrekare ile cam balkon m2 fiyatı çarpılarak toplam cam balkon fiyatı bulunur.

Sürgülü cam balkon fiyatları ne kadar?

Sürme Cam Balkon Sistemleri | Cam Balkon Fiyatları

Related Articles
En Düşük En Yüksek
Balkonun cam ile kapatılacak kenar uzunluğu (çevresi) kaç metre? 2000 TL 24510 TL
Cam yüksekliği kaç metre olacak? 3200 TL 6750 TL
Balkon şekli nasıl? Kaç cephe kapatılacak? 6000 TL 6000 TL

Cam balkon füme mi şeffaf mı?

Siyah Cam Balkon Karanlık Olur Mu

Füme renkli balkon ise mahremiyeti sağlar ancak tam verim almak için plise perde sistemi tercih edilebilir. Şeffaf renkte mekanlar daha aydınlık ve ferah olur. Füme renkte ise daha karanlık olur ancak bu durum ortamın kasvetli olmasına neden olmaz.

Cam balkon ne kadar sürer?

Karşıyaka Cam Balkon – Cam Balkon İzmir 450 TL

İmalat süreci “5-10 iş günüdür”. Mevsim ve iş yoğunluğuna göre “7 – 15 İş Günü” içerisinde montajı ve teslimatı gerçekleştirilmektedir. Sizde kredi kartına vade farkız ve garantili cam balkon sistemi yaptırmak istiyorsanız cam balkon fiyat formunu doldurun en uygun cam balkon teklifini yapalım…

Cam balkon iyisi nasıl anlaşılır?

Cam Balkon Kalitesi Nasıl Anlaşılır

  1. Kullanılan alüminyum profil et kalınlığı 3mm olmalıdır.Kesinlikle hurda profil içermemelidir. …
  2. Kullanılacak tekerler paslanmaz olmalıdır. …
  3. Cam aralarında bulunan şeffaf fitiller UV ışınlarına karşı daha dayanıklı ve ayrıca sağlıklı olmalıdır.

Cam balkon kaç santim?

Cam Balkon Fiyatları Neden Farklı? - CamBalkon.Net

Genellikle açılmayan cam balkonlarda 6mm, açılan cam balkonlarda 8mm, toplanabilir cam balkon sistemlerinde ise 10 mm cam kalınlığı kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra sistemde kullanılan alüminyum gövde kalınlıkları genellikle 3mm ve paslanmaz malzemeden uygulanmaktadır.

Pvc mi cam balkon mu?

Pvc balkon sistemlerine kıyasla baktığımızda ses ve ısı yalıtımı konusunda performansı biraz daha düşüktür. Bu sebeple çok soğuk iklim bölgelerinde yaşayanlar için Pvc cam balkon kullanımı daha yaygındır. Fakat sıcak iklim bölgelerinde ise cam balkonu rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon mu sürgülü mu?

Eğer daha fazla açıklık ve ferahlık istiyorsanız sürgülü cam balkonlar sizin için daha uygun olabilir. Ancak, balkonunuzun daha az yer kaplamasını ve daha çok kullanılabilir alan yaratmasını istiyorsanız, katlanır cam balkonlar sizin için daha iyi bir seçenek olabilir.

Kaç çeşit cam balkon var?

Yeni cam balkon modelleri sırasıyla: Katlanır cam sistemleri, vitrin camlama sistemleri, sürme (kayar) camlama sistemleri olmak üzere 3 çeşit bulunmaktadır.

Cam balkon cam kalınlığı kaç olmalı?

Cam Kalınlığının 8-10 mm Olması Gerekir. Katlanır cam aralarında silikon ve alüminyum olmak üzere iki tip conta kullanılmaktadır. Ekonomik cam balkonlarda silikon conta tercih edilmektedir. Silikon contanın dezavantajı 3 ile 5 yıl arasında sararmasıdır. Alüminyum contalar ise sararma yapmaz.

Balkonu camla kapatmak ne kadar?

En Düşük En Yüksek
Balkonun cam ile kapatılacak kenar uzunluğu (çevresi) kaç metre? 2780 TL 32500 TL
Cam yüksekliği kaç metre olacak? 3720 TL 10900 TL
Balkon şekli nasıl? Kaç cephe kapatılacak? 5000 TL 8000 TL
Cam rengi tercihi var mı? 5000 TL 7700 TL

Cam balkon karanlık olur mu?

Siyah renkli cam balkonlar güneş ışığını çok daha az içeri almakta olup camın bulunduğu odalar diğer odalara göre daha az ışık alacaktır. Yani içeriyi karartır mı sorusuna verilecek cevap belirli bir oranda evettir. Açık havalarda dışardan görünüm ile kapalı havalarda görünüm de farklılık gösterecektir.

Cam Balkon neden su alır?

Cam balkon sistemlerindeki su sızdırma sorunlarının en büyük sebeplerinden birisi sisteme ait olan kasadır. Kasa bazı durumlarda içerisine sızan suyun balkonun içerisine akıtabilir. Kasa montajındaki vidaların tepe kısmına conta takılması ve contalı tork vida kullanılarak dip kısımlarına su gelmesi engellenmelidir.

Cam balkon hangi marka tavsiye?

Piyasada bilinen en iyi markalar Dorame Gold Plus, Asaş, ısıcamlı Camoda ve Vista ısıcamlı sürme cam balkon olarak sayılabilir. Ayrıca Makrowin Arda serisi de düz alanlarda oldukça iyi sonuç vermektedir.

Cam balkon camı kırılır mı?

Cam Balkon Camları Kırılır mı ? konya cam balkon camı kırılır mı

Cam balkon camları yüzeye karşı gelen darbelere dayanıklıdır. Patlamaz veya kırılmaz. Ancak cam kenarlarına sivri uçlu cisim ile darbe gelmesi durumunda çatlayabilir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button