Guess magazalari istanbul

by TA Haber Taşıyıcı
Guess İstanbul'daki İlk Mağazasını Açtı » Ekonomik Nokta

Guess ürünleri nerede satılır?

Guess

Sadece giyecek, aksesuar, ayakkabi ve çantalariyla degil, parfüm ve kozmetik ürünleriyle de favori parçalarinizi olusturacak olan Guess ürünlerine sahip olmak için tek yapmaniz gereken Boyner online magazasina,bir göz atmak.

Guess markası hangi ülkeye ait?

Geçmişten Günümüze Guess Marka Hikayesi

Guess, kadın ve erkek modasında 1981 yılından beri tutkuyla yerini alıyor. Amerika merkezli olan marka, moda dünyasında yenilikçi ve özgün tasarımlar üretiyor. Dünya çapında bilinen ve öncü moda markalarından biri olan Guess, Türkiye’de de modaya renk katmaya devam ediyor.

Guess nasıl bir marka?

Guess farklı ürün gruplarıyla her kullanıcının zevkini ve tarzını yansıtmasına olanak tanıyan bir markadır. Saatten parfüme, giyimden ayakkabıya kadar bütün ürün gruplarıyla bir tüketicinin ihtiyacı olan tüm ürünleri tek bir mağazadan ulaşabilmesine imkan tanır.

Guess kaç mağazası var?

Guess, Türkiye

Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde 95’ten fazla ülkede 835 Guess mağazası bulunmaktadır. Genel Nitelikler: Mağazacılıkta minimum 3 yıl deneyim sahibi. Tercihen lisans/önlisans mezunu.

Guess orjinalliği nasıl anlaşılır?

Guess Çantanın Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Guess ürünler satıldıkları zaman üzerlerinde seri numarası olan bir etiketle satılır. Üzerindeki kodu internetten araştırarak ürün ile aynı olup olduğunu kontrol edebilirsin. İçinde kod bulunur! Ürünlerin içinde kahverengi bir etikette yazan kod bulunur.

Guess pahalı mı?

Guess, 1981 yılında ABD’de kurulmuştur. Jean üzerine yoğunlaşan Amerikan markası olan Guess, pahalı markalar arasında yerini almıştır. Bu markadan alacağınız bir çanta ortalama 700TL civarındadır (indirimli hâlinde).

Guess ve Gucci aynı mı?

Yıllardır karıştırılan Gucci ve Guess markalarının logoları sonunda netleşti. Logoyu kullanma hakkını kazanan markaysa Gucci oldu. Dünyaca ünlü Gucci ve Guess markaları hemen hemen herkes tarafından karıştırılıyor.

Guess marka nasıl okunur?

Guess – ges İtalya kökenli Amerikan moda şirketi olan Guess daha kısa ve aradaki bazı harflerin yutulduğu bir telaffuza sahip.

Guess hangi ülkede ucuz?

Guess markası Amerika’daki en ucuz markalardan biri. Cüzdanlar 10-20 dolar, ayakkabıları 20-30 dolara ve çantaları 30-100 dolar arası almanın yanı sıra saat almak için de tercih edebilirsiniz.

Guess marka yüzü kim?

Küçük yaşlarında Guess’te fotoğraf çekimleri yaptıran Gigi birkaç yıl kariyerine ara verdi ve 2011 yılında geri dönüş yaparak IMG Models ajansı ile çalışmaya başladı. 2012 yılında yeniden Guess markasının yüzü seçildi.

Guess kim üretiyor?

Marciano Amerika merkezli dünyaca ünlü lüks moda firması Guess’in yan kuruluşudur.

Guess Türkiye distribütörü kim?

Guess’in Türkiye Distribütörü Demsa Group Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Nevin Kepenek, Demsa Group tarafından 2005’te Türkiye’ye getirilen Guess’in şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da 15 mağazası bulunduğunu, 2012’inin başına kadar bu sayıyı 20’ye yükseltmeyi hedeflediklerini anlattı.

Guess Eco ne demek?

GUESS® EKO | Eco Akıllı Seçimdir

Eco Denim İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 81 yılında Guess klasiği olan fermuar detaylı göz alıcı mavi Skinny Marilyn jean’i tamamen karbon ayak izini azaltmaya yönelerek daha düşük karbondioksit emilsyonu, su ve enerji tasarrufu sağlayan bir yapıda sunuyor.

Ankara Guess hangi Avm’de var?

Hoşgeldiniz – Ankara Optimum Alışveriş Merkezi.

Guess italyan mı?

Ayrıca İtalya’nın en prestij sahibi markalarından biri olan Guess, kadın çantaları ile de büyük ilgi ve beğeni toplar.

Related Posts

Leave a Comment

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamını oku

Privacy & Cookies Policy