Guess magazalari istanbul

by TA Haber Taşıyıcı
Guess | AVM GEZGİNİ - Alışveriş Merkezleri, Mağazalar, Cafe ve Restorantlar, Etkinlikler

Guess marka hangi ülkenin?

İtalyan kökenli Amerikan moda şirketi olan Guess by Marciano’nun Türkiye’de dahil olmak üzere dünya genelinde mağazaları bulunmaktadır. Mağazalarının büyük bir bölümü Amerika’dadır.

Guess kaç mağazası var?

Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde 95’ten fazla ülkede 835 Guess mağazası bulunmaktadır. Genel Nitelikler: Mağazacılıkta minimum 3 yıl deneyim sahibi. Tercihen lisans/önlisans mezunu.

Guess Türkiye kimin?

Guess’in CEO’su Victor Herrero, “Bu yeni girişim bizim için birçok fırsat barındırıyor. 14 milyonunun İstanbul’da yaşadığı, 74 milyonun üzerindeki nüfusu ile Türkiye bizim için kesinlikle stratejik bir pazar olacak” dedi. Guess, Türkiye’de Demsa Group bünyesinde faaliyet gösteriyordu.

Guess nasıl bir marka?

Guess, dünya çapında 80’den fazla ülkede denim, giyim ve aksesuar faaliyetlerini yürüten bir markadır. Bu nedenle, bir saat üreticisi değildir. Guess, saat tasarımı yapan bir moda markasıdır. Her halükârda marka imajına uygun bir anlayışa sahip olup, ürün ve hizmetlerini kaliteden ödün vermeden sunmayı ilke edinmiştir.

Guess en ucuz hangi ülkede?

Guess markası Amerika’daki en ucuz markalardan biri. Cüzdanlar 10-20 dolar, ayakkabıları 20-30 dolara ve çantaları 30-100 dolar arası almanın yanı sıra saat almak için de tercih edebilirsiniz.

Guess pahalı mı?

Guess, 1981 yılında ABD’de kurulmuştur. Jean üzerine yoğunlaşan Amerikan markası olan Guess, pahalı markalar arasında yerini almıştır. Bu markadan alacağınız bir çanta ortalama 700TL civarındadır (indirimli hâlinde).

Gucci Guess aynı mı?

Yıllardır karıştırılan Gucci ve Guess markalarının logoları sonunda netleşti. Logoyu kullanma hakkını kazanan markaysa Gucci oldu. Dünyaca ünlü Gucci ve Guess markaları hemen hemen herkes tarafından karıştırılıyor.

Guess orjinalliği nasıl anlaşılır?

ORİJİNAL GUESS REHBERİ Üzerindeki kodu internetten araştırarak ürün ile aynı olup olduğunu kontrol edebilirsin. İçinde kod bulunur! Ürünlerin içinde kahverengi bir etikette yazan kod bulunur. Bu kodun, dış etiket ile aynı olup olmadığını kontrol etmeyi unutma.

Guess lüks marka mı?

Geçmişten Günümüze Guess Marka Hikayesi

Guess, 1981 yılında kurulan, merkezi Kaliforniya Los Angeles’ta bulunan bir lüks giyim ve perakende şirketidir.

Guess nasıl telaffuz edilir?

Guess – ges İtalya kökenli Amerikan moda şirketi olan Guess daha kısa ve aradaki bazı harflerin yutulduğu bir telaffuza sahip.

Guess Eco ne demek?

GUESS® EKO | Eco Akıllı Seçimdir

Eco Denim İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, 81 yılında Guess klasiği olan fermuar detaylı göz alıcı mavi Skinny Marilyn jean’i tamamen karbon ayak izini azaltmaya yönelerek daha düşük karbondioksit emilsyonu, su ve enerji tasarrufu sağlayan bir yapıda sunuyor.

Guess türkiyeye ne zaman geldi?

Guess

Guess’in Türkiye Distribütörü Demsa Group Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Nevin Kepenek, Demsa Group tarafından 2005’te Türkiye’ye getirilen Guess’in şu anda İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da 15 mağazası bulunduğunu, 2012’inin başına kadar bu sayıyı 20’ye yükseltmeyi hedeflediklerini anlattı.

Guess saat su geçirir mi?

Guess Bayan Kol Saati Modelleri ve Fiyatları - Hepsiburada.com

Guess saat kırmızı ve daha birçok farklı renkli modelleri su geçirmez özelliği ile sizlere rahatlık sağlıyor. Kronometre ve takvim gibi ek özellikler ile saatlerin işlevsel kullanımı öne çıkıyor.

Guess saat Türkiye Distribütörü Kim?

Guess Türkiye Distribütörü Saat&Saat farkıyla satın almak için kategori sayfasını inceleyebilir ve tarzınıza en yakışan saati seçebilirsiniz…

İlginizi Çekebilir

Related Posts

Leave a Comment

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Devamını oku

Privacy & Cookies Policy