Sıkça Sorulan Sorular

Dolap giyim yorumları

Dolap.com ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere, markaya dair gelen yorum, şikayet & önerilere şikayetvar.com sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dolap hangi firmanin?

İkinci el ürün platformu Dolap, 2016’da kuruldu ve 2018’de Trendyol’a satıldı.

Dolap parası ne zaman yatar?

Banka hesabına aktar talebini saat 10:00’dan önce yaptıysan tutar aynı gün hesabına aktarılır. 10:00′ dan sonra gerçekleşen taleplerde ise tutar talep oluşturduktan sonraki ilk iş günü içinde hesabına aktarılır.

Dolapta en çok hangi ürün satılıyor?

Dolap üzerinden en çok satılan ürünler pantolon, günlük elbise, spor ayakkabı, bluz, gömlek, tişört, sweatshirt olurken, aynı zamanda Dolap lüks markalara daha kolay ve uygun fiyatla ulaşılmasına da aracılık ediyor.

Dolap kapıda nakit ödeme var mı?

Kredi kartınız yok ise dert etmeyin. İnternet’ten alışverişe mesafeli iseniz aldığınız ürünü kapıda ödeme olarak teslimat sırasında ürün elinize ulaştığında kapınızda ödeyebilirsiniz.

Dolapta geri iade var mı?

Ürün fotoğraflardaki gibi değilse, ya da belirtilmeyen bir hasarı varsa siparişin Kargolandı durumundayken Sipariş Detay sayfasından "İade Talep Et" butonu aracılığıyla iade sürecini başlatabilirsin. Tamamlandı durumunda olan siparişler için iade talebi oluşturulamamaktadır.

Dolabin sahibi kim?

2018’de Trendyol, Dolap’ı satın aldı. Erken aşamada gerçekleşen bu satın alma sonrasında Dolap, hızlı büyümesini sürdürüyor. Dolap Kurucusu ve CEO’su Hande İzmirlioğlu, “2025-2026 yıllarında 1 milyar dolar ciroyu yakalarız.

Dolapta alıcı ürünü onaylamazsa ne olur?

Alıcı ürününüzü aldıktan sonra onay verdiğinde ücret Dolap hesabınıza geçecektir. Eğer onaylamazsa ya da unutursa diye kargolanan ürünün de aynı kargolanma süresi gibi otomatik 3 gün + 24 saat süresi vardır. O süre bittiğinde otomatik olarak onaylanacaktır. Bu sürelere hafta sonları dâhil değildir.

Dolap kargo teslim alınmazsa ne olur?

2. kabul etmezseniz satıcıya geri gider ürün. kargo ücreti sizden kesilebilir ama çok bir sorun olacağını sanmıyorum. bu arada kabul edip daha sonra ürün orjinal derseniz de dolap iadeyi kabul edebiliyor. ama risk almadan direkt ürünü teslim almayın daha iyi olur.

Dolap Odemeleri nasil yapilir?

Dolap.com’da alıcılar ödemelerini kredi kartı, banka kartı ve Dolap Hesap ile yapar. Ödeme Dolap üzerinden sipariş esnasında alınır.

Dolap ödemesi nasıl yapılır?

Alıcı, kargo teslim edildikten sonra siparişi onaylar. Alıcı, kargo teslim edildikten sonra siparişi onaylamazsa sipariş 1 iş günü sonunda otomatik olarak onaylanır ve para satıcının hesabına yatırılır. Alışverişlerini kredi kartı ya da banka kartı ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsin.

Dolap iadeyi kabul ediyor mu?

Eğer ki ürün sorunluysa veya ürün açıklamasında kusuru belirtilmemişse iade edebilirsiniz.

Dolap uygulaması yerine ne kullanılır?

Dolap ve benzeri alışveriş uygulamaları

 1. Dolap.
 2. Zebramo.
 3. Gardrops.
 4. ModaCruz.
 5. BebeCruz.

Dolap uygulaması nasıl bişey?

Dolap, uygun fiyatla alışveriş yapabileceğiniz, kullanmadığınız eşyalarınızı satışa çıkarabileceğiniz bir uygulamadır. Bebek, çocuk, giyim, çanta, aksesuar, ayakkabı, hamile olmak üzere pek çok kategoride ürünler satın alabileceğiniz Dolap, aynı zamanda Trendyol’un sunduğu bir uygulamadır.

Dolap Genel Müdürü kim?

Hande İzmirlioğlu – Head of Dolap – Dolap · Trendyol Group | LinkedIn.

Dolapta 0 ürün satılır mı?

1. sıfır ürün satabilirsiniz. ödeme uygulamanın havuzunda duruyor, alıcı ürünü teslim alıp onay verince size geçer. dolap’ta kargo sabit, 8 veya 9 tl idi.

Kapıda ödeme tehlikeli mi?

Kapıda ödeme ile kullanıcılar ürünleri geldikten sonra ödeme yapacakları için güvenlik açısından oldukça uygun bir ödeme seçeneğidir. Güvenliğin yanı sıra sipariş verdikleri ürünün gelmeyeceğini düşünen kullanıcılar da ürünü teslim aldıktan sonra ödeme yapmayı daha çok tercih ediyor.

Kapıda ödeme bedeli ne demek?

Kapıda ödeme sistemi e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişin teslimat sırasında kargo görevlisine yaptıkları ödemeye denir. Kart bilgilerini internet üzerinden paylaşmak istemeyen kullanıcılar için kapıda ödeme sistemi büyük avantajdır. Bazı kitap, giyim ve alışveriş sitelerinin kapıda ödeme imkanları bulunuyor.

Neden kapıda ödeme?

Kapıda ödeme yöntemi ile, çalıntı kredi veya banka kartlarıyla alışveriş yapılmasının önüne geçilir. Kapıda ödeme yöntemi, tüketiciler için de güven veren bir unsurdur. Kart bilgilerinin çalınmasından çekinen tüketiciler kapıda ödeme yöntemini tercih eder.

Ücretsiz iade kalktı mı?

Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nde yapılan değişiklik Resmi Gazete’de yayımlandı. Yönetmelik, 1 Ekim 2022’de yürürlüğe girecek. Yeni düzenlemeye göre internetten satın alınan teknolojik ürünlerin artık koşulsuz iadesi yapılamayacak.

Kargo teslim edilmeden iade edilir mi?

herhangi bir sebeple teslim edilemeyen kargonuzun iade süreci hemen başlamaz. Teslim edilemeyen kargonuz şubemize geldikten sonra, şubemiz tarafından sizinle iletişime geçilir. Size ulaşıldıktan sonra, talebiniz doğrultusunda randevulu teslimat planlanarak kargonuz tekrar dağıtıma çıkarılır.

Dolapta değişim nasıl olur?

Eğer ürün fotoğraflarda gösterildiği gibi değilse, belirtilmeyen bir hasarı varsa ya da satış sayfasındaki özellikleri ile uyuşmuyorsa Dolap uygulaması üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz. İade talepleri en geç ürün alıcıya teslim edildikten sonraki 1 iş günü içinde oluşturulabilir.

Dolap kaç TL alıyor?

100-249 lira için ₺9,99, 250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Dolap kaç Desiye kadar ücretsiz?

0-1,99 desi aralığındaki ürünleri "küçük paket" olarak ₺22,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri "orta paket" olarak ₺29,99’a, 11-29,99 desi aralığındaki ürünleri "büyük paket" olarak ₺34,99’a, 30-99,99 desi aralığındaki ürünleri "maksi paket" olarak ₺89.99’a gönderebilirsin.

Dolap Şirket istiyor mu?

Dolap’ta Butik açmak ücretsizdir ve Dolap Butik Programı’nda yer alabilmek için Şahıs veya Anonim / Limited Şirketi olmak gerekir.

Dolap ne kadara satıldı?

Dolap’ta 2018’de yüzde 450 büyümeyle 100 milyon TL’lik satış yapıldığını söyleyen Dolap Kurucusu ve CEO’su Hande İzmirlioğlu, 2019’da 400 milyon TL’lik satışa ulaşacaklarını açıklıyor. Satılan her üründen yüzde 10 komisyon alan Dolap, böylece 2019’da 40 milyon TL ciroya ulaşmış olacak.

Dolap destek pazar günü açık mı?

Dolap Destek Canlı destek ekibimiz hafta içi ve hafta sonu 08.30-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Dolap uygulaması kaç yıldır var?

Nisan 2016’da Cenk Çivici, Yiğit Darçın ve Hande İzmirlioğlu tarafından kurulan Dolap, Earlybird destekli bir girişim ve ilk mobil uygulamasını Temmuz ayında yayınlamıştı.

Dolap iade nasıl yapılır?

İade talebin satıcıya iletilir. Satının iade talebine yanıt vermek için 3 iş günü süresi vardır. Eğer satıcı iade talebine itiraz ederse iade talebin Dolap ekibimiz tarafından incelenir ve iade talebini 1 iş günü içinde sonuçlandırarak seni bilgilendirir.

Dolapta satıcı iptal edebilir mi?

Sipariş geldikten sonra ürünü kargoya verip göndermek için 4 iş günü süre bulunuyor. Bu süre içinde ürünü göndermezsen sipariş "Geciken Kargolama" statüsüne geçer ve alıcıya senin onayına ihtiyaç duyulmaksızın siparişi iptal etme hakkı tanınır.

Dolap ta satış yapınca para nasıl alınır?

Dolap Komisyon Hesaplama Satışa çıkartılan ürün 110 TL ve 100 TL lik teklifi kabul edip 10 TL’lik satıcı kuponu uygulandıysa, yüzde 10 komisyon uygulanarak kazanç 90 TL olarak sipariş tamamlandığında Dolap Hesabına aktarılır.

Dolap kargoyu başkası verebilir mi?

1. evet verebilir.dolaptan hiç satış yapmadım ama diğer uygulamalarda zaten gönderi kodu barkod sistemi ile kargo gönderildiği için kargo gönderi kağıdı doldurmaya bile gerek yok. 2. Anlaşmalı kargolardan birinden gönderip gönderi kodunu söylemesi yeterli süslü, verebilir.

Dolap iadeyi kabul etmezse ne olur?

Dolapta renk ve beden iade sebebi değildir. İade talebini reddedin yoksa otomatik onaylanır. Siz reddettikten sonra dolap ekibi iadeyi inceleyip karar verir.

Dolap iptal süresi kaç gün?

1. siparişinizin üstünden 3 iş günü + 24 saat geçmediyse iptal edemezsiniz.bu süre geçip hala kargoya verilmediyse edebilirsiniz.

Dolap öne çıkarma ücretli mi?

1 öne çıkarma ₺3.99, 5 öne çıkarma ₺12.99, 10 öne çıkarma ₺24.99, 50 öne çıkarma ise ₺95.99 olacak şekilde planlandı.

Dolap kargoyu eve getiriyor mu?

Kargo nasıl gönderilir? Dolap.com kargo anlaşması şubeden teslimlerde geçerlidir. Kuryenin adrese gelerek ürünü teslim alması tamamen şubenin insiyatifindedir. Anlaşmamız şubeden teslim şeklinde geçerlidir.

Maybe you are interested in:

cam sıcaktan çatlar mı

Related searches

 1. Dolap uygulaması
 2. Dolap şifremi yenileyemiyorum
 3. Dolap Giyim
 4. Dolap uygulaması nasıl Kullanılır
 5. Dolap şifremi unuttum mail gelmiyor
 6. Dolap şikayet
 7. Dolap dolandırıcılığı
 8. Dolapta yorumlarım Gözükmüyor

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button