Sıkça Sorulan Sorular

Asis istanbul

AKADEMİK KAYIT SİSTEMİ. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ. Giriş. Hesap Oluştur. Şifremi Unuttum. 2023 © Bilgi İşlem Daire Başkanlığı | İstanbul Üniversitesi.

İstanbul AUZEF diploma veriyor mu?

Mezun statüsündeki tüm öğrenciler; school E-imzalı diplomalarını AKSİS otomasyon sistemi üzerinden alabilir. school E-imzalı diploma ile birlikte mezuniyet bilgileri eş zamanlı olarak YÖKSİS’e işlenir. school E-DEVLET üzerinden mezuniyet belgesi alınabilir.

AUZEF vize yüzde kaç?

Bir ders için Ham Başarı Puanı, hesaplanırken vizenin %30′ u, bitirme(final) notunun ise %70′ i dikkate alınarak hesaplama yapılır.

Aksis şifre değiştirme nasıl yapılır?

http://aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak gerekli alanları doldurunuz. (Şifreniz AKSİS sisteminde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilecektir.) “Parola Değiştir” butonu tıklandıktan sonra eposta adresinize yeni şifre onay linki gönderilecektir.

Aksis referans kodu nedir?

Referans numarası, materyal ücretinin yatırabilmesi için sistem tarafından öğrencinin ilgili kaydına tanımlanmış kişiye özgü numaradır. Öğrenci dönemlik materyal ücretini Halk bankası ATM/Şubelerinden bu numaraya yatırır ya da AKSİS üzerinden sanal pos ise ödemesini direk gerçekleştirir.

Mavi diploma ne demek?

Mavi Diploma veren üniversiteler, almış olduğunuz lisans ya da yüksek lisans eğitiminin Avrupa Birliği ülkelerinde geçerli olduğunu gösteren bir belgedir.

AUZEF 3 yılda biter mi?

4 YILLIK BÖLÜMÜ 3 YILDA BİTİREBİLİRSİNİZ! Erken mezun olma hakkından kimler nasıl yararlanabilir?

AUZEF sınıfta kalma var mı?

check Başarısız öğrenciler, kesinlikle üst yarıyıldan ders alamazlar. check Başarısız öğrenciler, sadece iki yarıyıl önce FF, DC ve DD aldıkları dersleri almak zorundadırlar. CC ve üzerinde not aldıkları dersleri ise tekrarlamazlar; aldıkları notlar geçerli kalır.

AUZEF sınav Kaç yanlış?

Açık öğretim programlarında dört yanlış bir doğruyu götürürken, uzaktan öğretim programlarında yanlış cevaplar dikkate alınmaz. Açık öğretim programlarında doğru cevap sayısından yanlış cevap sayısının dörtte biri çıkarılarak test ham puanı hesaplanır, dört yanlış bir doğru cevabı götürür.

AUZEF geçme notu 35 mi?

Dönem sonu sınavı 21-22 Ocak 2023 tarihinde yapılacak. AÖF sınavlarına girecek öğrencilerin derslerden başarılı sayılması için ders başarı puanlarının 35 veya üzeri olması gerekir. Ders başarı puanı ara sınavın % 30’u, dönem sonu sınavında %70 i alınarak hesaplanır.

AUZEF ders geçme notu kaç?

Uzaktan öğretim programlarında; Ders puanı = (15 x 5) = 75 olacaktır. Uzaktan öğretim programlarında bir öğrencinin bağıl değerlendirmeye katılabilmesi için bitirme/bütünleme sınavlarında en az 50 puan alması gerekir.

Aksis neden giriş yapamıyorum?

AKSİS’e giriş yapamayan öğrencilerimiz "Şifre Yenileyerek(Sıfırlayarak)" giriş sağlayabilirler. aksis.istanbul.edu.tr adresine girerek giriş bilgilerinin alt kısmında bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayarak açılan ekranda "Pasaport No" boş bırakılmak suretiyle bilgilerini girerek şifresini sıfırlayabilir.

Maybe you are interested in:

perde toplama şekilleri

Related searches

  1. acikogretim.istanbul. edu tr
  2. AUZEF sınav istanbul. edu tr
  3. İstanbul Üniversitesi
  4. istanbul üniversitesi 2. üniversite kayıt
  5. AUZEF giriş
  6. AUZEF öğrenci Girişi
  7. AUZEF
  8. AUZEF ders Girişi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button